Dökme · Kasım 9, 2021

<3

0
(0)

tam üniversite sınav yılımda birinden hoşlanmaya başladım 🙁 öyle ayran gönüllü birisi de değilimdir, hiç olmadım. aksine, birinden hoşlanmam aşırı zordur. bu sefer farklı oldu ama garipsedim. o kadar konuşmasak da çok derin duygular hissediyorum. sanırım iki yıldır eve kapandığımızdan olmalı. bu tür duyguları, onu görünce küçücük de olsa hissettiğim heyecanı özlemişim ve bırakasım gelmiyor. zaten ülkenin bu boktan durumunda azıcık da olsa mutlu olmayı hak etmiyor muyuz? o yüzden kendimi ondan vazgeçmeye zorlayamıyorum.

beni ona açılmaktan geri tutan tek sorun sınava hazırlanmam değil maalesef. öz güvenim yok, ayrıca öncesinde yaşadığım travmalar beni ilişkilere karşı korkutuyor. yine de bu duyguları hissettirdiği için minnettarım. uzun süredir bu kadar mutlu hissetmemiştim.

rahatsız etmemek için yanına çok yaklaşamıyorum, bu da yetmiyor özlüyorum. zar zor muhabbet açmaya çalıştım dün. sevdiğim insanlara karşı ilk adımı hep ben atardım zaten sanırım yine öyle oldu bugün o gelip konuştu benimle. çok mutlu oldum. bana karşı hisleri olduğunu sanmıyorum. sorun da değil. benden nefret etmesin yeter.

ülkede yaşayan gençler olarak aşk konusunda ya çok şanslı ya da çok şanssızız sanırım

Bu dökmeye puan verin!

Puan vermek için yıldıza tıklayın.

Ortalama puan: 0 / 5. Toplam puan: 0

Henüz puanlanmamış! İlk puanı siz verin.

Bu dökmeyi paylaşın